Zajęcia z Matematyki (grupy do 4 osób)
– Kurs KLASA 8 – czwartki 17:10 – 18:40
Kurs dla 8-klsisty – na naszym kursie pracujemy na sprawdzonych materiałach, rozwiązujemy arkusze egzaminacyjne z szczegółowym ich omówieniem, również z uwzględnieniem za co dostaje się punkty. Podczas naszych zajęć utrwalamy materiał niezbędny do egzaminu, ćwiczymy stosowanie wzorów matematycznych oraz uczymy się jak radzić sobie z trudnymi zadaniami.


– Klasy 3 (Szkoła Podstawowa) – czwartki 16:15 – 17:00
Matematyka dla 3 klasy SP – to zajęcia na których poprzez gry i zabawy uczymy się matematyki o logicznego myślenia. Staramy się zrozumieć i nauczyć podstaw matematyki, tak by uczeń idąc do 4 klasy nie bał się lekcji matematyki w swojej szkole. Jest to program, w którym chcemy aby dzieci oswoiły się z matematyką i miały dobrą zabawę przy nauce jej.


– Kurs MATURALNY – czwartki 18:40 – 20:10
Kurs Maturalny – jest przygotowaniem do matury podstawowej z matematyki. Podczas zajęć rozwiązujemy arkusze z poprzednich lat z szczegółowym ich omówieniem. Powtarzamy materiał z całej szkoły z dużym naciskiem na „pewniaki” maturalne. Skupiamy się na technikach i metodach rozwiązywania zadań.


– Matematyka dla klas 5 – czwartki 15:30 – 16:15
Pojawił się problem z matematyką w szkole? Czas najwyższy na korepetycje. Wyjaśnimy problematyczny materiał, powtórzymy najważniejsze zagadnienia i wyprowadzimy Twoje oceny na prostą.