Warsztaty dla szkół, przedszkoli i grup zorganizowanych

Nad samodzielnością i umiejętnościami technicznymi można pracować już od najmłodszych lat. W tym celu proponujemy wykorzystanie zestawów narzędzi, które pomogą rozwijać zdolności uczestników w bezpieczny sposób. Warsztaty KnockKnock to wiele pomysłów na majsterkowanie dla dzieci dostosowane do konkretnych grup wiekowych. Najmłodszym (od 3 roku życia) proponujemy warsztaciki z wykorzystaniem otulin do rur i patyczków. Dla starszych przedszkolaków prowadzimy zajęcia z murowania, które, choć nie gwarantują opuszczenia sali w czystych koszulkach, zapewniają znakomity humor! Grupom szkolnym oferujemy majsterkowanie z wykorzystaniem drewna. Nasze pomysły przedstawione są w unikatowych instrukcjach, które przeprowadzają uczestników przez proces tworzenia konstrukcji.

Podczas zajęć zapewniamy zestaw do majsterkowania dla dzieci, a w tym prawdziwe wiertarki, młotki czy piłki. Wykonane prace można zabrać do domu, aby pochwalić się bliskim. Tym, co wyróżnia warsztaty KnockKnock, jest nasze know-how, czyli m.in. pomysły na ponad 150 konstrukcji. Zapraszamy do nas, ale chętnie przyjedziemy z zestawem narzędzi i instrukcjami również we wskazane miejsce. Poza tym po warsztatach obiecujemy wysprzątać salę. Skontaktuj się z nami i zapewnij dzieciom niezapomnianą rozrywkę!

Zajęcia dla klas, grup szkolnych oraz przedszkolnych.
Zaproś nas do swojej szkoły oraz klasy lub przyjedź z dzieciakami do naszego Warsztatu KnockKnock (ul. Rubież 19/1, 61-612 Poznań)


Na uczestników czeka spotkanie z naszymi zestawami narzędzi oraz wszystkimi potrzebnymi materiałami.
Nasze zajęcia jesteśmy w stanie zrealizować w normalnej klasie lekcyjnej bez konieczności specjalnego dostosowywania przestrzeni.


Nasz Warsztat to z kolei idealna przestrzeń pod bezpieczne i mega kreatywne majsterkowanieWarsztaty dla grup

Warsztaty z Majsterkowania dla grup

Nauczycielu, Rodzicu
Zabierz swoją klasę/grupę na Warsztaty z Majsterkowania.
Dzieciaki wykonają własnoręcznie przy użyciu prawdziwych narzędzi modele, które następnie zabiorą ze sobą do domu. Zapewniamy wszystkie materiały oraz wszystkie niezbędne narzędzia.

Kliknij w ofertę poniżej – poznaj szczegóły oferty dla grup szkolnych i przedszkolnych – następnie napisz do nas poprzez formularz na dole strony lub zadzwoń – 531 509 012.


Oferta cenowa z propozycjami tematów

Oferta regularna
(Podane ceny mogą się różnić w zależności od powiatu, w którym odbyć się mają warsztaty)
Skontaktuj się z nami – razem ustalimy szczegóły warsztatów – Na dole strony znajdziesz formularz kontaktowy.
Zawsze możesz również zadzwonić (531 509 012) lub napisać i zapytać o szczegóły.

Zajęcia dla grup szkolnych

Zajęcia dla grup półkolonijnych i kolonijnych
Doskonale zdajemy sobie sprawę, że na sukces udanego wypoczynku dzieci i młodzieży składa się cała oferta atrakcji, które organizator oferuje uczestnikom. Nic lepiej nie angażuje uczestników niż majsterkowanie. Zadowolimy najbardziej wymagających uczestników,
a stworzonymi przez siebie pracami dzieciaki będą mogły pochwalić się rodzicom zabierając je do domu.
Napisz do nas i zapytaj o indywidualną ofertę.

Grupy zorganizowane
Nasze warsztaty oferujemy również wszystkim grupom zorganizowanym w jakiejkolwiek formie.
Napisz do nas lub zadzwoń – ustalimy szczegóły i zabierzemy dzieciaki w pełen przygód świat MAJSTERKOWANIA.

Warsztaty dla szkół