Warsztat KnockKnock – Centrum dla Dzieci

Pomysłowość, a także umiejętności techniczne odgrywają ważną rolę w życiu. W naszym Warsztacie KnockKnock pomagamy je rozwijać poprzez zajęcia kreatywne dla dzieci. To tutaj, w specjalnie przystosowanej przestrzeni, nasi podopieczni mogą korzystać z prawdziwych narzędzi, takich jak wiertarki, wkrętarki, młotki czy piłki. Wszystko to dzieje się pod czujnym okiem przeszkolonych instruktorów. Dzięki naszemu know-how, a w tym wypracowanej metodologii i unikalnym instrukcjom, w których znajduje się ponad 150 pomysłów na konstrukcje, uczestnicy mogą uczyć się twórczego rozwiązywania problemów.

Nasze kreatywne zajęcia dla dzieci dostosowane są do wieku uczestników. Wykonane podczas warsztatów konstrukcje, dzieciaki mogą zabrać ze sobą do domu. W naszym miejscu organizowane są również m.in. półkolonie czy urodziny. Oferujemy przestrzeń dostosowaną do potrzeb podopiecznych. Dostępne są tu stoły, sprzęty i elektronarzędzia. Zachęcamy do twórczego spędzania z nami czasu i gwarantujemy niepowtarzalną atmosferę. Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci nasze pomysły!

Warsztat KnockKnock to nowe niepowtarzalne miejsce dla dzieci na mapie Poznania. Stworzyliśmy warsztat dostosowany dla Małych Majsterek i Majsterków. Tutaj odbywają się warsztaty z majsterkowania, kreatywne zajęcia pozalekcyjne, urodziny, półkolonie. To miejsce dla dzieci w każdym wieku.
Warsztat KnockKnock to przestrzeń do tworzenia przeróżnych konstrukcji, nauki przez dobrą zabawę oraz rozwijania kreatywności, pasji i zainteresowań.

Dane adresowe:
ul. Rubież 19/1, 61-612 Poznań
tel. 531 509 012
e-mail: biuro@knockknock.edu.pl