Zajęcia dla dzieci po godzinach

Zajęcia pozalekcyjne prowadzimy w szkołach, domach kultury oraz innych pracowniach. Dzieci tworzą modele wykorzystując przygotowane materiały oraz instrukcje przy użyciu odpowiednio skomponowanego zestawu narzędzi,
Dzieci w kameralnych grupach zajęciowych (do 10 uczestników) pracują w parach dzięki czemu uczą się współpracy, poznają zastosowanie i sposób działania narzędzi, odkrywają w praktyce zagadnienia matematyczne, rozwijają kreatywność, stawiają czoła napotkanym problemom.

Urodzinki i imprezy okolicznościowe dla dzieci to okazja żeby tradycyjne świętowanie połączyć z kreatywnym warsztatem, podczas którego dzieci stworzą niepowtarzalne urodzinowe upominki-gadżety.
Majsterkowanie to zawsze gwarancja niepowtarzalnej zabawy i niesamowitych wspomnień z okolicznościowej imprezy. Oczywiście dla jubilatów oraz solenizantów przygotowaliśmy majsterkowe prezenty.

Eventy to zawsze wyzwanie dla organizatorów, żeby przygotować atrakcje, które przyciągną całe rodziny oraz zbudują pozytywne wspomnienia. W ramach oferty eventowej chcemy zaangażować do tworzenia całe rodziny – nic tak nie cieszy dzieci jak wspólna zabawa z mamą i tatą. Oprócz majsterkowania dysponujemy również standardowymi atrakcjami eventowymi – tj. watą cukrową, dmuchańcem czy też klockami Lego.
Możemy przygotować pojedynczą atrakcję lub kompleksowy event.

Półkolonie to niesamowity okres rozwijania zainteresowań i pasji w czasie wakacji letnich oraz ferii zimowych. Tygodniowe turnusy pozwalają poświęcić odpowiednią ilość czasu na tworzenie bardziej zaawansowanych projektów. Nie zapominamy również o innych atrakcjach – wycieczkach, wyjściach, spotkaniach – wszystko po to, aby w tych najfajniejszych okresach w roku uśmiech nie znikał z twarzy dzieciaków.

Warsztaty dla grup to świetna okazja do integracji, wspólnych przeżyć lub też szlifowania wybranych kompetencji. Warsztaty dla grup zorganizowanych prowadzimy w szkołach – dla całych klas; w czasie półkolonii; przy okazji przeróżnych innych okazji do nauki dzieci majsterkowania.
Dokładną formułę warsztatów ustalamy każdorazowo indywidualnie przygotowując ofertę szytą na miarę.