Zajęcia kreatywne

Doskonale wiemy, że wiele osób potrzebuje przestrzeni do twórczej ekspresji. Szczególnie dotyczy to najmłodszych, którzy nieustannie poznają świat i kształtują swoją osobowość. Z tego względu prowadzimy plenerowe zajęcia kreatywne dla dzieci, które w unikalny sposób łączą zabawę i naukę. Podczas warsztatów uczestnicy mogą rozwijać zdolności matematyczne oraz umiejętności manualne i uczyć się obsługi narzędzi. Poza tym zawsze planujemy dodatkowe atrakcje, dzięki czemu w trakcie prowadzonych przez nas zajęć nie ma czasu na nudę!

Poznaj proponowane przez nas warsztaty

Nasze kreatywne zajęcia dla dzieci są dostosowane do wieku uczestników, zapewniając im odpowiednie wyzwania oraz przyjazną atmosferę. Prowadzimy warsztaciki dla maluchów od 3 roku życia, gdzie mogą one eksperymentować z otulinami do rur i drewnianymi patyczkami. Oferujemy również zajęcia z murowania dla uczestników powyżej 5. roku życia. Wykorzystujemy na nich m.in. gipsowe cegiełki, kleje, tynki i barwniki.

Starszym dzieciakom – powyżej 6 roku życia – możemy zaproponować warsztaty z majsterkowania. Podczas nich wykonujemy modele m.in. z listew, desek, wkrętów oraz gwoździ. Dużą atrakcją są również prawdziwe narzędzia, a w tym np. wiertarka, piłka i młotek. To sprawia, że warsztaty stają się niezwykle emocjonującym doświadczeniem.

Zajęcia kreatywne dla dzieci – zapewniamy doskonałą zabawę

Prowadzone przez nas warsztaty z majsterkowania to okazja do zbudowania ciekawych modeli na podstawie przygotowanych instrukcji. Zajęcia kreatywne dla dzieci umożliwiają im pracę samodzielną lub w parach, a każdy z uczestników zabiera wykonaną przez siebie konstrukcję do domu. Zapewniamy również potrzebną infrastrukturę, narzędzia i dodatkowe atrakcje, co umożliwia dzieciakom swobodną i radosną zabawę.

Plenerowe zajęcia kreatywne

Jeśli organizujesz wydarzenie dla najmłodszych i chcesz skorzystać z naszych usług, zapraszamy do kontaktu. Poza zajęciami kreatywnymi oferujemy ciekawe atrakcje plenerowe dla dzieci, a w tym dmuchańca oraz watę cukrową. Z chęcią udzielimy odpowiedzi na pytania, ustalimy szczegóły dotyczące warsztatów i wykonamy indywidualną wycenę.