Korepetycje z matematyki dla dzieci


– Matematyka dla klas 4 – 7 – grupy do 4 osób (według powyższego planu)
Pojawił się problem z matematyką w szkole? Czas najwyższy na korepetycje. Wyjaśnimy problematyczny materiał, powtórzymy najważniejsze zagadnienia i wyprowadzimy Twoje oceny na prostą.
W nauce matematyki najważniejsza jest systematyczność. Dzięki naszym zajęciom – korepetycjom przygotujesz się do bieżących sprawdzianów, zrozumiesz aktualny materiał i rozpoczniesz przygotowania do egzaminu, który już za wcale niedługo przed Tobą.


Zapytaj również o przygotowania do Egzaminów
– Kurs KLASA 8
Kurs dla 8-klsisty – na naszym kursie pracujemy na sprawdzonych materiałach, rozwiązujemy arkusze egzaminacyjne z szczegółowym ich omówieniem, również z uwzględnieniem za co dostaje się punkty. Podczas naszych zajęć utrwalamy materiał niezbędny do egzaminu, ćwiczymy stosowanie wzorów matematycznych oraz uczymy się jak radzić sobie z trudnymi zadaniami.

– Matematyka dla klas LO/Tech + Przygotowanie do Matury
Rozpoczynasz przygodę z matematyką na nowym poziomie. To ważne, żeby od samego początku systematycznie poznawać i starać się zrozumieć bieżący materiał. Sumienne powtórki i zgłębianie matematycznych zadań będzie procentować w przyszłości i pozwoli zdobywać zadowalające oceny na sprawdzianach z matematyki.