Franczyza

Prowadź z nami swój Warsztat KnockKnock

KnockKnock to marka wywodząca się z Poznania, która uczy Majsterkowania Dzieci od 3 roku życia.
Proponujemy Dzieciakom naukę umiejętności, które w dzisiejszym świecie wypełnionym technologią zanikają, a które są niezwykle użyteczne w codziennym życiu.
A dla Dzieciaków obcowanie z prawdziwymi narzędziami, których na codzień często nie mogą nawet dotykać i nie wiedzą do czego służą to prawdziwa frajda.
Świat narzędzi jest fascynujący i Dzieciaki z odpowiednio dobranym sprzętem i naszą asystą mogą to robić.
KnockKnock to nie tylko nauka majsterkowania – przekazujemy również podstawy matematyki, techniki, nauk przyrodniczych, podstawy fizyki i uczymy wykorzystania tej wiedzy w praktyce.

Szymon Górny – twórca marki KnockKnock

Łącznie KnockKnock ma ponad 150 instrukcji i ta baza ciągle jest rozbudowywana. W związku z dużym zainteresowaniem zajęciami postanowiliśmy rozwijać się we franczyzie docierając do kolejnych miast oraz powiatów z naszymi warsztatami z Majsterkowania.
Partnerzy dostają na wyłączność obszary powiatów, na których prowadzą swoją działalność.

Na start wyposażamy naszych partnerów franczyzowych w pakiet startowy zawierający narzędzia oraz materiały na początek – no i oczywiście w całą niezbędną wiedzę i dobre praktyki konieczne do sprawnego i efektywnego prowadzenia własnego biznesu.

Obecnie działają cztery placówki franczyzowe:
w Częstochowie, w Kłobucku, w Oleśnicy oraz w Gorzowie Wielkopolskim. Do tego oczywiście prowadzimy również jednostkę własną w Poznaniu oraz w powiecie poznańskim.

Możesz do nas dołączyć i ruszyć z własnym biznesem w branży edukacyjnej.

Napisz lub zadzwoń do nas i porozmawiajmy o szczegółach.

Kontakt w sprawie franczyzy:

  • tel. 531 509 012
  • sgorny@knockknock.edu.pl