Warsztat KnockKnock to nowe niepowtarzalne miejsce dla dzieci na mapie Częstochowy. Stworzyliśmy warsztat dostosowany dla Małych Majsterek i Majsterków. Tutaj odbywają się warsztaty z majsterkowaniakreatywne zajęcia pozalekcyjneurodziny, półkolonie. To miejsce dla dzieci w każdym wieku.
Warsztat KnockKnock to przestrzeń do tworzenia przeróżnych konstrukcji, nauki przez dobrą zabawę oraz rozwijania kreatywności, pasji i zainteresowań.

W naszej KnockKnock’owej ofercie mamy zajęcia dla dzieci od 3 roku życia.

Warsztaciki to propozycja dla Dzieciaków wraz z rodzicami już od 3 roku życia.
Dzieciaki razem z rodzicami pod okiem naszej instruktorki
oraz przy użyciu specjalnej knockknock’owej instrukcji budują modele
wykorzystując materiały budowlane bezpieczne dla dzieciaków.
Zbudowane modele dzieci zabierają ze sobą do domu.
Po wybudowaniu zaplanowanej konstrukcji przychodzi czas na tworzenie
„opowieści” przy użyciu klocków oraz innych zabawek, a dla rodzica czas na kawę.
Czas trwania warsztatów: 60 minut

Murujemy! to propozycja dla dzieci od 5 lat. Dzieciaki przy użyciu gipsowych cegiełek, kleju, tynku oraz barwników tworzą ekscytujące konstrukcje pracując z naszymi edukacyjnymi instrukcjami. Krok po kroku wznoszą mury, które zamieniają w kształtne modele. Nikt z tych warsztatów nie wychodzi czysty, ale wszyscy dumni i zadowoleni. Wykonane modele dzieciaki zabierają ze sobą do domu.
Czas trwania warsztatów: 60 minut

Majsterkowanie 7+ to zajęcia dedykowane dla dzieci od początku Szkoły Podstawowej. Dzieci wykorzystując listwy, deski, wkręty, gwoździki w oparciu o knockknock’owe instrukcje oraz przy użyciu skrzynek pełnych narzędzi tworzą ekscytujące konstrukcje. Uczą się docinać elementy, obsługiwać narzędzia czy też czytać instrukcje.
Czas trwania warsztatów: 105 minut

Majsterkowanie Junior to nasza nowość – majsterkowanie z drewnem – z użyciem wiertarek, piłek, młotków itd. dedykowane również dla dzieci młodszych 5,5+ lat. Dzieci wykorzystując listwy, deski, wkręty, gwoździki w oparciu o knockknock’owe instrukcje oraz przy użyciu skrzynek pełnych narzędzi tworzą ekscytujące konstrukcje. Uczą się docinać elementy, obsługiwać narzędzia czy też czytać instrukcje.
Czas trwania warsztatów: 60 minut

Poniżej znajdziesz Cennik naszych zajęć w Warsztacie KnockKnock

Ceny zajęć w innych lokalizacjach mogą różnić się od cen w Warsztacie KnockKnock.
W razie wątpliwości zapytaj nas o szczegóły.