Szukasz dla swojej pociechy kreatywnej rozrywki? Nie chcesz, aby cały dzień spędzało przed ekranem i wolisz, by Twoje dziecko rozwijało wyobraźnię i zdolności manualne? W takim razie mamy idealną propozycję – warsztaty majsterkowicza dla cieci, które organizujemy w naszym Centrum KnocKnock w Poznaniu!

Prowadzimy fantastyczne zajęcia, które cieszą się dużą popularnością dzięki innowacyjnemu podejściu do edukacji technicznej i fantastycznej atmosferze! Skupiamy się na rozwijaniu kreatywności oraz praktycznych umiejętności wśród najmłodszych.

Wartościowy czas w gronie rówieśników

Warsztaty dla dzieci, które prowadzimy w Poznaniu, dają maluchom możliwość rozwijania wyobraźni, trenowania zdolności manualnych oraz nauki poprzez praktyczne działanie.

Dzieci pracują w parach, co nie tylko umożliwia im wzajemną pomoc, ale również uczy współpracy i dzielenia się zadaniami oraz budowania przyjaźni!

Jeśli uważasz, że warsztaty majsterkowicza to coś odpowiedniego dla Twojego syna lub córki – zapraszamy do Warsztatu KnockKnock na ulicę Rubież 19/1 w Poznaniu oraz do naszego nowego punktu – KnockKnock Point – ul. Szarych Szeregów 6, Poznań.