Półkolonie prowadzimy również w innych lokalizacjach [niż Warsztat KnockKnock] – w Poznaniu i w okolicach.
– Lato 2024 – dla Dzieci 6+ lat –
Znajdź lokalizację najbliżej Ciebie:

• Przeźmierowo (01-05.07) – 660 PLN
  • Skórzewo (22-26.07) – 660 PLN
  • Tarnowo Podgórne (08-12.07) – 660 PLN
  • Puszczykowo (15-19.07) – 680 PLN

Co zapewniamy ???
– Opiekę w godzinach 8:00 – 16:00

– Wyżywienie – Obiad, Podwieczorek,

– Warsztaty z Majsterkowania – wraz z wszystkimi potrzebnymi materiałami oraz narzędziami – wykonane modele Dzieciaki zabierają ze sobą

– Dwa wyjścia/wycieczki :
– Kino
– Dmuchaniec + Warsztaty z wystrzeliwania rakiet z wyrzutni pneumatycznej

[do celów wycieczek poruszamy się komunikacją miejską – dzieci przynoszą odpowiednie bilety mpk lub karty peka]

01-05.07.2024 – Przeźmierowo
Stacja: Majsterkowanie

STACJA: MAJSTERKOWANIE

„Koła w ruch….”. Ten półkolonijny temat został stworzony na prośbę Dzieciaków spotykanych na Warsztatach. Dzieci skonstruują skład pociągu oraz bezpieczny przejazd kolejowy. Będzie jednocześnie majsterkowo i bardzo edukacyjnie. Warsztaty stolarskie połączone z elementami elektroniki – w końcu odpowiednio zamontowana sygnalizacja kolejowa gwarantuje bezpieczeństwo.

Adres: GOK SEZAM, ul. Ogrodowa 13a, Przeźmierowo

08-12.07 – Tarnowo Podgórne
Let’s Play 2

Gra w Statki, Warcaby czy też KnockPower czyli nasz knockknock’owy cymbergaj – to kultowe gry, które zna każdy z nas. Jeszcze większą frajdę budzą wtedy kiedy zmajstrowane są własnoręczne i to z użyciem prawdziwych narzędzi. Nasze Półkolonie z Majsterkowaniem to będzie niepowtarzalna przygoda, a Dzieciaki zabiorą swoje gry ze sobą.
Oprócz Majsterkowanie przygotowaliśmy dla dzieci również wyjście do kina, oraz zabawę na Dmuchańcu i warsztaty z pneumatyczną wyrzutnią rakiet. Do tego zapewniamy kreatywne gry i zabawy – klocki Lego, Robotyka, Planszówki.
Nikt nie będzie się nudził.

Adres: GOK SEZAM, ul. Ogrodowa 14,
Tarnowo Podgórne

15-19.07 – Puszczykowo
Stacja: Majsterkowanie

Cena: 680 PLN

Adres: Willa Mimoza, ul. Poznańska 26,
Puszczykowo

22-26.07.2024 – Skórzewo
Samoloty

Każdy marzy o lataniu, a samoloty szczególnie poruszają wyobraźnie Małych Konstruktorów.
Dlatego też stworzyliśmy temat półkolonii w całości poświęconym maszynom latającym. Stworzymy konstrukcje z drewna, wymurujemy kadłuby z naszych gipsowych cegiełek, a nawet wystrzelimy odrzutowce i rakiety w powietrze przy użyciu naszej nowej wyrzutni pneumatycznej.
Nie zabraknie również czasu na wycieczki, zabawę na świeżym powietrzu – w tym na wygłupy na uwielbianym przez Dzieciaki Dmuchańcu. No to lecimy !

Adres: MathRiders, ul. Poznańska 74,
Skórzewo