W ciągu roku jest kilka wyjątkowych dni, które mają ogromne znaczenie dla każdej pociechy. Jednym z nich są urodziny. Jeśli Twoje dziecko uwielbia kreatywne zajęcia i chce celebrować czas w ciekawy sposób, doskonałym wyborem będą nasze warsztaty dla dzieci. Organizujemy niezapomniane wydarzenia, które bawią i uczą.

KnockKnock to autorski pomysł na zajęcia, podczas których uczestnicy ćwiczą umiejętności techniczne i rozwijają kreatywność. Warsztaty z majsterkowania umożliwiają dzieciom wykonanie ciekawych modeli na podstawie unikatowych instrukcji. W tym celu, pod czujnym okiem instruktorów, wykorzystywane są prawdziwe narzędzia, takie jak wiertarki czy młotki. Zapewniamy, że po urodzinach uczestnicy wracają do domu z uśmiechami na twarzach oraz samodzielnie wykonanymi pamiątkami.

Urodzinowe majsterkowanie to gwarancja doskonałej zabawy!

Urodziny na dzieci to okazja do niezapomnianych wrażeń. W KnockKnock podczas zajęć wykorzystujemy dziecięcą ciekawość świata oraz niewyczerpane pokłady energii w ciekawy i rozwijający sposób. Warsztaty z majsterkowania są główną atrakcją, jednak zapewniamy również watę cukrową, uwielbiane klocki lego, rurki czy gry, a do tego pyszny poczęstunek. Gwarantujemy, że z nami nie ma czasu na nudę!

Murowanie dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat

W KnockKnock organizujemy urodziny dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat. Czas trwania imprezy to 120 minut, a maksymalna liczba uczestników – 14 osób. Dla takiej grupy prowadzimy zajęcia z murowania, podczas których wykorzystywane są gipsowe cegiełki, kleje, tynki oraz barwniki. Zapewniamy również narzędzia potrzebne do stworzenia konstrukcji w oparciu o opracowane przez nas instrukcje. Podczas warsztatów dzieciaki wykonują także pamiątkowe przypinki.

Poza tym w pakiecie znajduje się prezent dla solenizanta/jubilata, dokumentacja zdjęciowa, opieka 2 instruktorów, poczęstunek (ciasteczka, paluszki, chrupki, sok i woda) oraz wata cukrowa kręcona przez instruktorów pod koniec zajęć. Dodatkowo na urodziny możemy zorganizować tort, pizzę, szampana dla dzieci, a także poczęstunek dla rodziców.

Urodzinowe majsterkowanie dla dzieci od 7 roku życia

W naszej ofercie znajduje się także pakiet majsterkowania dla uczestników od 7 roku życia. Takie zajęcia dla dzieci to 150 minut niezapomnianych wrażeń dla maksymalnie 14 osób. Do przygotowania modeli podczas warsztatów wykorzystywane są listwy, deski, wkręty, gwoździki i prawdziwe narzędzia. Poza konstrukcjami uczestnicy wykonują również pamiątkowe przypinki. Pozostałe atrakcje są takie same jak w przypadku imprezy dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat.

Zapewnij dzieciom wyjątkowe chwile!

Poza zajęciami w Poznaniu organizujemy także urodziny wyjazdowe. To 120 minut świetnej zabawy dla maksymalnie 18 osób. Podczas warsztatów zapewniamy materiały i narzędzia do wykonania konstrukcji i pamiątkowych przypinek, prezent dla solenizanta/jubilata, opiekę 2 instruktorów oraz przekąski (chrupki, popcorn, krakersy, ciastka) i klocki Lego. Dodatkowo możemy przywieźć dmuchańca do skakania.

Jeśli chcesz, aby nadchodzące urodziny Twojej pociechy były obfite w atrakcje i wspomnienia, wybierz warsztaty KnockKnock! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na naszej stronie, a także do kontaktu. Wierzymy, że to będzie znakomity czas dla dzieciaków!